Výpredaj! MTCRE Zobraziť väčšie

Len online

MTCRE

Nové

MTCRE

Routing školenie

Viac detailov

6 položky

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 32 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 32 points , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 6,40 €.


Send Your Inquiry Message

MTCRE

MTCRE

MTCRE

Routing školenie

320,00 €

Detaily

MTCRE - MikroTik Certified Routing Engineer 

 - Predobjednavka 2018

Rád by som Vás privítal na ďalšom školení z komplexnej MikroTik série. Tentokrát sa budeme zaoberať Routingom. Ukážeme si bežne používané techniky a postupy zapojenia. Na tomto školení si budete môcť osvojiť zručnosti z praxe tak aby ste ich vedeli uplatniť vo vašich sieťach.

Informácia o konaní

Školenia budú otvárané postupne a podľa požiadaviek aj v iných mestách.

Jazyk:Slovak
Miesto:

Zvolen, Penzión Q začiatok o 9:00-9:30

Dátum:10-11. Máj 2018 - Štvrtok,Piatok, Trvanie 2 dni

Smerovanie školenia 

Cieľ školenia:Statický Routing, OSPF, VPN
Cieľová skupina:Sieťový špecialisti, Bezdrôtový Internet prevádzkovatelia
Potrebné vedomosti  Je potrebné mať základné znalosti TCP/IP a routovania plus práce s Mikrotik zariadením a samozrejme MTCNA školenie. MTCNA certifikát už nemusíte mať platný. 

O školení

Váš inštruktor vedie plne interaktívny kurz ktorý zahŕňa nielen teóriu, ale aj priamu aplikáciu prebranej témy do praktických ukážok, kde si môže každý z Vás vyskúšať konfiguráciu na svojom testovacom zariadení. Snažím sa vždy prebrať všetky funkcionality Mikrotik RouterOS V6.x do hlbokého detailu.

Ukončenie školenia je certifikačnou On-Line skúškou. Na úspešné ukončenie školenia certifikáciou je potrebné dosiahnuť minimálne 60% správnych odpovedí. Po úspešnom absolvovaní dostávate IPv6 certifikát a bonus L4 Mikrotik licenciu.

Plán priebehu školenia Mikrotik MTCRE 

Deň 1:

Plná teória a prax pre statické routovanie, trochu základov ako subneting a práca s IPčkami a následne pokračujeme už v nastaveniach ako sú ECMP, špecifické routy, Gateway checking
Pokračujeme Tunelmy ako IPIP, EoIP, PPTP,SSTP, L2TP, PPPoE.
Poslednou témou na konec dňa je Point to Point adresácia a routing 

Deň 2:

Point to Point routing budeme ďalej aplikovať za pomoci OSPF dynamického routingu, cez OSPF prejdeme po jednotlivých nastaveniach a spravíme si network desing.
a na koniec nás čaká certifikačný test
Presný popis - jednotlivých detailov ktorým sa budeme venovať.  view outline

Potrebné vybavenie na školenia: 

1. Notebook / Laptop
2. 2x ethernetové káble (1M a 3M alebo dlhšie - iba rovný) - ak zabudnete, zapožičiam
3. MikroTik Router s WiFi 802.11
Poznámka: Môžem zapožičiať zariadenia, však pokiaľ však máte svoj router odporúčam si ho priniesť.

O Vašom školiteľovi

(napísali o mne :-)

Martin Krug, ktorý je jedným z prvých certifikovaných trénerov MikroTik a cestoval po celom svete s cielom rozšíriť MikroTik Router OS systém vedomosti širokej verejnosti, od profesionálov - správcov sietí až po koncových používateľov.
Martinova cesta začala už v roku 2004 s prvým kontaktom RouterOS a od okamihu, vedel, že MikroTik je niečo, čo bude vládnuť vo svete sietí. Začal MikroTik nasadzovať ako ISP a získal veľa skúseností v oblasti, kde nainštaloval viac ako 300 Point to Point spojov a viac ako 650 koncových užívateľov. Má vášeň pre bezdrôtovú technológiu a stále pracuje na niektorých špeciálnych zariadeniach, vyladené spojenia a ďalšie profesionálne technológie.
Ako MikroTik Trainer a konzultant Martin trénuje od roku 2007. Učil už viac ako 120 tried s viac ako 1400 účastníkov. Či už ste malý ISP alebo, nadšenec technológie, ktorý hľadá novú kariéru, alebo nastavujete svoj prvý sieť MikroTik v kancelárii, alebo doma získate cenné zručnosti. V posledných 3 rokoch zakladá na stredných školách MikroTik Akadémiu kde sa vzdelávajú naši následovníci.
Kurz je oddelený do modulov, z ktorých každý bude overený laboratórnym - praktickým testom v druhej časti školenia.

Malý BONUS na začiatok pre Vás : Mikrotik Introduction Video:

MIKROTIK INTRODUCTION