Len online

MTCWE

Nové

MTCWE - 28Feb a 1 Marec 2019

Viac detailov

8 položky

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 29 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 29 points , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 5,80 €.


Send Your Inquiry Message

MTCWE

MTCWE

MTCWE - 28Feb a 1 Marec 2019

290,00 €

Detaily

Dobrý deň 

 Maximálne rozšírené školenie 

Red by som Vás privítal na ďalšom školení z komplexnej MikroTik série. Tentokrát sa budeme zaoberať bezdrôtovými technológiami a aj v súvislosti s novým 802.11ac. Ukážeme si bežne používané techniky a postupy zapojenia. Na tomto školení si budete môcť osvojiť zručnosti z praxe tak aby ste ich vedeli uplatniť vo vašich sieťach.

Školenie je štandardne jednodňové, ale je možné ho rozšíriť podľa požiadaviek a otázok priamo na školení. Alebo ho dokonca uskutočniť u Vás vo vašich domácich priestoroch.

Tiež je možné ho mať zadarmo cez REPAS (Úrad Práce) pokiaľ ste nezamestnaný, prosím priamo mi napíšte.

Informácia o konaní

Jazyk:English
Miesto:

Zvolen

Trvanie: 1 deň - 8 až 12 hodín - 28Feb a 1 Marec 2019
Cieľ školenia:802.11ac technológia MikroTik
Cieľová skupina:Sieťový špecialisti, Bezdrôtový Internet prevádzkovatelia
Potrebné vedomosti : Je potrebné mať základné znalosti TCP/IP a routovania plus práce s Mikrotik zariadením a samozrejme platný MTCNA certifikát je nutný pre ukončenie školenia skúškou MTCWE.

O priebehu školenia

Váš inštruktor vedie plne interaktívny kurz ktorý zahŕňa bezdrôtové funkcionality Mikrotik RouterOS V6.x do hlbokého detailu. Každý účastník dostane tlačený materiál.
Na úspešné ukončenie školenia certifikáciou je potrebné dosiahnuť minimálne 60% správnych odpovedí. Po úspešnom absolvovaní dostávate MTCWE certifikát a ako bonus špeciálne MikroTik.cool MTCWE tričko.

Plán priebehu školenia Mikrotik MTCWE 

Deň 1:

Plná teória pre PtP a PtMP bezdrôtovú technológiu s príkladmy a live ukážkami. Praktické cvičenia s rôznym HW vybavením RB-SXT5ac, NetMetal5ac, Dish ac, RB922-5HPnd-ac.
Tento kurz pokrýva kompletné funkčnosti ROS Bezdrôtového rozhrania naozaj v detaile. Plus pridáva porovnanie a vyskúšanie funkčnosti 802.11ac aj v reálnom živote.  
Presný popis - jednotlivých detailov ktorým sa budeme venovať.  view outline
Na konci dňa: Certifikačný MikroTik MTCWE test.

Potrebné vybavenie na školenia: 

1. Notebook / Laptop
2. 2x ethernetové káble (1M a 3M alebo dlhšie - iba rovný) - zapožičiam
3. MikroTik Router WiFi 802.11ac -  zapožičiam
Poznámka: Budem zapožičiavať zariadenia, však pokiaľ však máte svoj router môžete si ho priniesť.

O Vašom školiteľovi

(napísali o mne :-)

Tréner pre tento kurz bude Martin Krug, ktorý je jedným z prvých certifikovaných trénerov MikroTik a cestoval po celom svete s cielom rozšíriť MikroTik Router OS systém vedomosti širokej verejnosti, od profesionálov - správcov sietí až po koncových používateľov.
Martinova cesta začala už v roku 2004 s prvým kontaktom RouterOS a od okamihu, vedel, že MikroTik je niečo, čo bude vládnuť vo svete sietí. Začal MikroTik nasadzovať ako ISP a získal veľa skúseností v oblasti, kde nainštaloval viac ako 300 Point to Point spojov a viac ako 600 koncových užívateľov. Práve teraz táto sieť rozrástla na viac 2500 koncových užívateľov a je postavená predovšetkým na technológiách MikroTik. Má vášeň pre bezdrôtovú technológiu a stále pracuje na niektorých špeciálnych zariadeniach, predovšetkým s vysokým výkonom a vyladené spojenia a ďalšie profesionálne technológie.
Ako MikroTik Trainer a konzultant Martin trénuje od roku 2007. Učil už viac ako 120 tried s viac ako 1400 účastníkov. Či už ste malý ISP alebo, nadšenec technológie, ktorý hľadá novú kariéru, alebo nastavujete svoj prvý sieť MikroTik v kancelárii, alebo doma získate cenné zručnosti.
Kurz je oddelený do modulov, z ktorých každý bude overený laboratórnym - praktickým testom v druhej časti školenia.

Malý BONUS na začiatok pre Vás : Mikrotik Introduction Video:

MikroTik Introduction