Shopping Cart

No products

Free shipping! Shipping
0,00 € Tax
0,00 € Total

Check out

PayPal

Reduced price! REPAS-1 View larger

Online only

REPAS-2017

New

REPAS training - Only for SLOVAK residents !!

More details

20 Items

No reward points for this product.


Send Your Inquiry Message

REPAS-2017

REPAS-2017

REPAS training - Only for SLOVAK residents !!

0,00 €

-100%

420,00 €

More info

Registrácia účastníkov.

na MTCNA Školenia 2017

Táto predobjednávka slúži IBA a výlučne na REPAS školenie pre Slovenských občanov registrovaných na ÚP.

Podmienkou je príprava dokumentov pre ÚP, základný dokument Vám pošlem predvyplnený - bude stačiť keď mi pošlete vaše údaje a následne vytlačím dokumenty a pošlem Vám ich pripravené poštou.

Školenie je úplne bezplatné, a účastníkom preplácam aj ubytovanie vo Zvolene počas školenia / testov.

Informácie o školení :

MTCNA je úvodné školenie z komplexnej MikroTik série. Do konca tohto tréningu, bude študent oboznámený s RouterOS softvérom a produktami RouterBoardu. Bude tiež môcť konfigurovať, spravovať, vykonávať základné odstraňovanie problémov smerovača MikroTik a poskytovať základné služby klientom, postupne si budete môcť osvojiť zručnosti z praxe tak aby ste ich vedeli uplatniť vo vašich sieťach.

Školenie má troj-dňovú teoretickú časť. 

Informácia o konaní

Jazyk:

Slovak

Miesto:

Penzión Q vo Zvolene približne o 9:30 na 3 poschodí www.penzionq.sk 

Trvanie:

 3 dni - 8 až 12 hodín 

Cieľ školenia:

MTCNA  - technológia MikroTik

Cieľová skupina:

technici, ktorí chcú nasadiť a podporovať v podnikové siete a klientské CPE (WISPs a poskytovatelia internetových služieb) sieť, atď.

Potrebné vedomosti :

 Je potrebné mať základné znalosti TCP/IP a routovania plus práce s Mikrotik zariadením a samozrejme platný MTCNA certifikát je nutný pre ukončenie školenia skúškou MTCWE.

 

O priebehu školenia

Váš inštruktor vedie plne interaktívny kurz ktorý zahŕňa nielen teóriu, ale aj priamu aplikáciu prebranej témy do praktických ukážok, kde si môže každý z Vás vyskúšať konfiguráciu na svojom testovacom zariadení. Snažím sa vždy prebrať všetky funkcionality Mikrotik RouterOS V6.x do hlbokého detailu.
Ukončenie školenia je certifikačnou On-Line skúškou. Na úspešné ukončenie školenia certifikáciou je potrebné dosiahnuť minimálne 60% správnych odpovedí. Po úspešnom absolvovaní dostávate MikroTik certifikát a bonus L4 Mikrotik licenciu.

 

Plán priebehu školenia Mikrotik MTCNA 

Deň 1:

V prvej časti sa budeme baviť o MikroTik RouterOS, rôzne RouterBOARD a scenáre použitia, potom sa prihlásenie do zariadenia pomocou rôznych nástrojov. Modernizácie, pri pohľade na rôznych balíčkov, riadenie routery, vytváranie záloh, skripty a mnoho ďalších.

Úvod do siete vás naučí IP adresovanie, TCP / IP základy, sieťové masky a podsietí.

Nakoniec bude zakončená časť základnou správou sieti, najmä pri pohľade na rutinné úlohy, ako je tvorba DHCP server a konfigurácia klientov, a debuging pomocou rôznych nástrojov pre identifikáciu problémov.

Deň 2:

Prejdeme cez bezdrôtové siete 802.11a / b / g / n koncepciou jednoduchého nastavenia bezdrôtového spojenia pri štarte a potom pomocou extrapolácie konceptov, tak aby ste mohli vytvoriť skutočný rozsiahly WDS bridge bezdrôtovej siete.

Potom budeme pokračovať prostredníctvom rôznych bezdrôtových funkcií, ako je filtrovanie MAC adries ,, prístupových zoznamov, access zoznamy, bezdrôtové zabezpečenie a šifrovanie, hotspoty a nakoniec 802.11n a ac, vrátane pohľadu na NV2 protokol.

Ďalej budeme pracovať s firewallom a sústrediť sa viac na hlavné funkčnosti, a na koniec LAB kde si spravíte vlastné Queues.

Deň 3:

Tretia časť bude naozaj nabitá, od statického smerovania do OSPF laboratória a základných funkcií firewallu, princípy a štruktúry. Uvidíme firewall filter v akcii a na konci dňa všetci v triede budú vedieť vytvoriť Address List, zdrojovej a cieľovej addresst a NAT.

Pre monitorovanie budeme používať testovacie nástroje, ako je šírka pásma, Traffic Monitor, Torch, grafy a sledovanie spojenia atď. Tiež budeme krátko prechádzať nastavenie VPN, tunelovanie protokolov a nastavenie PPP.

Presný popis - jednotlivých detailov ktorým sa budeme venovať.  VIEW OUTLINE

Na konci dňa: Certifikačný MikroTik MTCWE test.

Potrebné vybavenie na školenia: 

1. Notebook / Laptop

2. 2x ethernetové káble (1M a 3M alebo dlhšie - iba rovný) - zapožičiam

3. MikroTik Router WiFi 802.11n - Dostanete ku školeniu napríklad mAP

Poznámka: Zariadenia dostanete, však pokiaľ však máte svoj router odporúčam si ho priniesť.

 

O Vašom školiteľovi

(napísali o mne :-)

Tréner pre tento kurz bude Martin Krug, ktorý je jedným z prvých certifikovaných trénerov MikroTik a cestoval po celom svete s cielom rozšíriť MikroTik Router OS systém vedomosti širokej verejnosti, od profesionálov - správcov sietí až po koncových používateľov.

 

Martinova cesta začala už v roku 2004 s prvým kontaktom RouterOS a od okamihu, vedel, že MikroTik je niečo, čo bude vládnuť vo svete sietí. Začal MikroTik nasadzovať ako ISP a získal veľa skúseností v oblasti, kde nainštaloval viac ako 300 Point to Point spojov a viac ako 600 koncových užívateľov. Práve teraz táto sieť rozrástla na viac 2500 koncových užívateľov a je postavená predovšetkým na technológiách MikroTik. Má vášeň pre bezdrôtovú technológiu a stále pracuje na niektorých špeciálnych zariadeniach, predovšetkým s vysokým výkonom a vyladené spojenia a ďalšie profesionálne technológie.

 

Ako MikroTik Trainer a konzultant Martin trénuje od roku 2007. Učil už viac ako 120 tried s viac ako 1400 účastníkov. Či už ste malý ISP alebo, nadšenec technológie, ktorý hľadá novú kariéru, alebo nastavujete svoj prvý sieť MikroTik v kancelárii, alebo doma získate cenné zručnosti.

 

Kurz je oddelený do modulov, z ktorých každý bude overený laboratórnym - praktickým testom v druhej časti školenia.

 

Malý BONUS na začiatok pre Vás : Mikrotik Introduction Video:

MIKROTIK INTRODUCTION