Shopping Cart

No products

Free shipping! Shipping
0,00 € Tax
0,00 € Total

Check out

PayPal

Online only

MTCRE

New

MTCRE

Routing školenie

More details

By buying this product you can collect up to 25 loyalty points. Your cart will total 25 points that can be converted into a voucher of 5,00 €.


Send Your Inquiry Message

MTCRE

MTCRE

MTCRE

Routing školenie

252,00 €

More info

Predobjednávka -

registácia nie je záväzná. Ale slúži na otvorenie školenia podľa vašich potrieb, následne sa dohodneme na dátume školenia.

MTCRE - MikroTik Certified Routing Engineer

Rád by som Vás privítal na ďalšom školení z komplexnej MikroTik série. Tentokrát sa budeme zaoberať Routingom. Ukážeme si bežne používané techniky a postupy zapojenia. Na tomto školení si budete môcť osvojiť zručnosti z praxe tak aby ste ich vedeli uplatniť vo vašich sieťach.

Informácia o konaní

Školenia budú otvárané postupne a podľa požiadaviek aj v iných mestách.

Jazyk:Slovak
Miesto:

Zvolen, Penzión Q začiatok o 9:00-9:30

Dátum:20-21. Apríla 2017 - Štvrtok,Piatok, Trvanie 2 dni

Smerovanie školenia 

Cieľ školenia:Statický Routing, OSPF, VPN
Cieľová skupina:Sieťový špecialisti, Bezdrôtový Internet prevádzkovatelia
Potrebné vedomosti  Je potrebné mať základné znalosti TCP/IP a routovania plus práce s Mikrotik zariadením a samozrejme MTCNA školenie. MTCNA certifikát už nemusíte mať platný. 

O školení

Váš inštruktor vedie plne interaktívny kurz ktorý zahŕňa nielen teóriu, ale aj priamu aplikáciu prebranej témy do praktických ukážok, kde si môže každý z Vás vyskúšať konfiguráciu na svojom testovacom zariadení. Snažím sa vždy prebrať všetky funkcionality Mikrotik RouterOS V6.x do hlbokého detailu.

Ukončenie školenia je certifikačnou On-Line skúškou. Na úspešné ukončenie školenia certifikáciou je potrebné dosiahnuť minimálne 60% správnych odpovedí. Po úspešnom absolvovaní dostávate IPv6 certifikát a bonus L4 Mikrotik licenciu.

Plán priebehu školenia Mikrotik MTCRE 

Deň 1:

Plná teória a prax pre statické routovanie, trochu základov ako subneting a práca s IPčkami a následne pokračujeme už v nastaveniach ako sú ECMP, špecifické routy, Gateway checking
Pokračujeme Tunelmy ako IPIP, EoIP, PPTP,SSTP, L2TP, PPPoE.
Poslednou témou na konec dňa je Point to Point adresácia a routing 

Deň 2:

Point to Point routing budeme ďalej aplikovať za pomoci OSPF dynamického routingu, cez OSPF prejdeme po jednotlivých nastaveniach a spravíme si network desing.
a na koniec nás čaká certifikačný test
Presný popis - jednotlivých detailov ktorým sa budeme venovať.  view outline

Potrebné vybavenie na školenia: 

1. Notebook / Laptop
2. 2x ethernetové káble (1M a 3M alebo dlhšie - iba rovný) - ak zabudnete, zapožičiam
3. MikroTik Router s WiFi 802.11
Poznámka: Môžem zapožičiať zariadenia, však pokiaľ však máte svoj router odporúčam si ho priniesť.

O Vašom školiteľovi

(napísali o mne :-)

Martin Krug, ktorý je jedným z prvých certifikovaných trénerov MikroTik a cestoval po celom svete s cielom rozšíriť MikroTik Router OS systém vedomosti širokej verejnosti, od profesionálov - správcov sietí až po koncových používateľov.
Martinova cesta začala už v roku 2004 s prvým kontaktom RouterOS a od okamihu, vedel, že MikroTik je niečo, čo bude vládnuť vo svete sietí. Začal MikroTik nasadzovať ako ISP a získal veľa skúseností v oblasti, kde nainštaloval viac ako 300 Point to Point spojov a viac ako 650 koncových užívateľov. Má vášeň pre bezdrôtovú technológiu a stále pracuje na niektorých špeciálnych zariadeniach, vyladené spojenia a ďalšie profesionálne technológie.
Ako MikroTik Trainer a konzultant Martin trénuje od roku 2007. Učil už viac ako 120 tried s viac ako 1400 účastníkov. Či už ste malý ISP alebo, nadšenec technológie, ktorý hľadá novú kariéru, alebo nastavujete svoj prvý sieť MikroTik v kancelárii, alebo doma získate cenné zručnosti. V posledných 3 rokoch zakladá na stredných školách MikroTik Akadémiu kde sa vzdelávajú naši následovníci.
Kurz je oddelený do modulov, z ktorých každý bude overený laboratórnym - praktickým testom v druhej časti školenia.

Malý BONUS na začiatok pre Vás : Mikrotik Introduction Video:

MIKROTIK INTRODUCTION